Roma 2018 Türkçe Dublaj Full Film izle

Roma izle Türkçe Dublaj 2018 Full

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

6


Bir önceki filmimiz olan 12 Savaşçı izle 2018 Türkçe Dublaj HD başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

Roma izle Türkçe Dublaj 2018 Full FİLM BİLGİLERİ

3 ay önce eklendi
Roma izle Türkçe Dublaj 2018 Full

Roma filmi bir çok film festivalinde yarışmış oldukça iyi bir dram filmi. Kargaşanın yoğun olduğu 1970 yılında Roma adındaki bir mahallede geçiyor hikaye. Cleo, adındaki kadın orta sınıf insanların olduğu bir mahallede temizlikçilik ve bakıcılık yapmaktadır. Durumu iyi olan Sofia, Cleo’ya kimi konularda da yardım etmektedir. Cleo’nun zamanın büyük çoğunluğu burada da geçiyor olsa da onunda kendine ait bir dünyası vardır Fermin, adındaki yakışıklı adama aşık olan bu kadın toz pembe hayaller kurmaktadır.

Roma izle

Kurduğu hayallerdeki gibi bir aşk beklerken daha farklı durumlarla karşılaşır. Sofia ise uzun süredir kocasından ayrıdır ve her şeyle uğraşacak güce sahip değildir. Evdeki dört çocuğuna Cleo’yi bakıyor olsa da onların sorumlulukları ve hayat onu bunaltmıştır. Bu iki kadının bu siyasi kargaşada birbirlerine destek olmasını konu edinen güzel bir çalışma. Roma Türkçe Dublaj izleyicileri bir çok festivalde özgüyle bahsedilen bir yapımı izleme şansı bulacaktır. yönetmenin yaptığı filmlerin içinde en iyiler arasında yer almaktadır.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Manşet Filmler, Tavsiye Filmler

Yapım: 2018 - Meksika, ABD

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Alfonso Cuarón

Oyuncular: Yalitza Aparicio, Marina de Tavira, Diego Cortina Autrey, Carlos Peralta , Marco Graf , Daniela Demesa , Nancy García García , Verónica García , Andy Cortés , Fernando Grediaga

Roma izle Türkçe Dublaj 2018 Full YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?