Juanita Full 2019 HD Türkçe Dublaj Film izle

Juanita izle 2019 Türkçe Dublaj Full

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

2


Bir önceki filmimiz olan Alita Savaş Meleği izle 2019 Full başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

Juanita izle 2019 Türkçe Dublaj Full FİLM BİLGİLERİ

4 ay önce eklendi
Juanita izle 2019 Türkçe Dublaj Full

Juanita, genç ve bekar bir kadındır. Juanita, artık hayatından bıkmıştır. Çocuklarını büyütmeye çalışırken ve hayatını kazanmaya çalışırken kendisini çok ihmal etmiş ve sürekli bir bunalım içine girmiştir. Herkesi memnun etmeye çalışırken kendisini mutsuz olduğunu fark eder. bu durum karşısında acilen bir şeyler yapması gerekir. Rüyalarında hep mutlu olacakken bile mutsuz olan bir kadından bahsediyoruz. Juanita, garip bir seyahat kararı alır. Haritada seçtiği rastgele bir yere gidecek ve orada küçük bir tatil yapacaktır. Yola çıktığı andan itibaren hayatında değişiklikler olmaya başlar. Juanita Türkçe dublajlı izleyebilirsiniz.

Tür: 2019 filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Clark Johnson

Oyuncular: Alfre Woodard, Bonnie Johnson, Jordan Nia Elizabeth, Acorye' White, Blair Underwood, Michael Jones Sr., Marcus Henderson, LaTanya Richardson Jackson, Anthony Matheson

Juanita izle 2019 Türkçe Dublaj Full YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Juanita izle 2019 Türkçe Dublaj Full” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Ebru - 4 ay önce demiş ki:

    50’li yaşlarınıza gelmiş, yaşamın sürüklediği hayata mecbur kalmış ve mutsuzluk rutin olmuşsa… bu film küçükte olsa bir şansınız olduğunu yavaştan ve vasat bir anlatımla ifade ediyor denilebilir… (tabi hiç bir şeyin garantisi yok) sonuç? depresyondaysanız ve boş vaktiniz varsa izleyin!