Ahlat Ağacı izle Full 2018

Ahlat Ağacı izle Full 2018

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

1


Bir önceki filmimiz olan 12 Savaşçı izle 2018 Türkçe Dublaj HD başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

Ahlat Ağacı izle Full 2018 FİLM BİLGİLERİ

4 ay önce eklendi
Ahlat Ağacı izle Full 2018

Ödüllü yönetmenimiz yine çarpıcı bir yapım olan “Ahlat Ağacı” filmiyle göz dolduruyor. Genç yetenek Doğu Demirkol’un ön plana çıktığı yapım kademeli olarak ilerliyor. Filmin ilk yarıları mizahi yönü ağır basan bir biçimde ilerliyor. Kalan kısmı ise Türkiye’nin gerçeklerini anlatmaya başlıyor. Nuri Bilge Ceylan filmlerindeki o eşsiz tadı hissedeceksiniz. Sinan üniversiteden yeni mezun olmuş bir gençtir. Artık memleketine gidip bir hep hayalini kurduğu kitabı basacaktır. Lakin ilk önce kendisine bir sponsor bulması gerekir.

Ahlat Ağacı izle

Bunun için bir çok yer gezer. Eski arkadaşlarını da arar onlarla da görüşmek ister. Hem onların çevresi daha çoktur ona kolayca bir şeyler ayarlayabilirler. Fakat bu buluşma umduğu gibi gitmez. Geçmiş konuları konuşmak herkeste bir hüznün doğmasına neden olur. Filmin bir çok kesiminde halkın içinden karakterlere yer verilmektedir. Bir manava, bir yanda inşaatçıya bir yanda kasaba… Halkın farklı yönlerini ve günümüz Türkiye şartları yansıtılmaya çalışılmıştır. Ahlat Ağacı izleyicilerini lezzet dolu bir dram bekliyor.

Tür: 2018 Filmleri, Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Nuri Bilge Ceylan

Oyuncular: Doğu Demirkol, Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar, Hazar Ergüçlü, Serkan Keskin, Tamer Levent, Öner Erkan, Ahmet Rıfat Sungar, Akın Aksu, Kubilay Tunçer

Ahlat Ağacı izle Full 2018 YORUMLARI Yorum Yapmak Istermisiniz ?