Amores Perros 2000 - Paramparça Aşklar Köpekler izle | İlk Full Film İzle, Türkçe Dublaj izle, HD Film izle, Full HD izle

Amores Perros 2000 – Paramparça Aşklar Köpekler izle

DİKKAT! Film açılmıyorsa alternatif player seçeneklerinden birini deneyiniz.

2
( Yüksek Kalite ) fragman İFFİ Moly OkruYorum yap


Bir önceki filmimiz olan Hotel Transylvania 3 Summer Vacation 2018 - Otel Transilvanya 3 izle başlıklı filmimizi de izlemenizi öneririz.

loading...
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Amores Perros 2000 – Paramparça Aşklar Köpekler izle

Paramparça Aşklar Köpekler filmi tüm katıldığı yarışma ve festivallerde tam puan almış ve bir çok ödülle dönmüştür. Film bir kesim sinema eleştirmenleri tarafından milenyum döneminin en iyi yapıtı olarak gösterilmektedir. Paramparça Aşklar Köpekler filmini izlerken neden bu kadar iyi bir film olduğunu anlayacaksınız. İstanbul film festivalinde de gösterilen yapım çok beğenilmiş ve büyük bir alkış almıştır. Ramiro, Susana adında genç bir kadınla evlidir. Ramiro, serseri bir hayat süren ve nasıl oldu da bu adam evlenmiş diye söylenecek tiplerdendir. Ramiro’nun kardeşi Octavio, ise bomboş yaşayan ve nerde akşam orda sabah bir gençtir. Fakat onun en büyük günahı kardeşinin karısını büyük bir tutkuyla sevmesidir. böylesi karışık bir durum farklı sonuçlar doğuracaktır. Hd film izleyicilerini bekleyen bu filmi gibi bir çoğunu sitemizde bulabilirsiniz.

Tür: Aile Filmleri

Yapım: 2000 - Meksika

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Alejandro G. Iñárritu

Oyuncular: Emilio Echevarría, Gael García Bernal, Goya Toledo

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?